Tubing, Clear, 1/4 In. Inside Dia, 50 ft.
货号:ACF00017
品牌: Saint-Gobain
报价:¥1250.00
商品描述
| ITEM | Tubing |
|---|---|
| TYPE | Flexible |
| MATERIAL | Tygon |
| INSIDE DIA. | 1/4" |
| OUTSIDE DIA. | 3/8" |
| LENGTH | 50 ft. |
| COLOR | Clear |
| WALL THICKNESS | 1/16" |
| UNSPSC | 31231313 |
| WEIGHT | 1.950000 |
Tubing, Type Flexible, Material Tygon, Inside Dia. 1/4 In, Outside Dia. 3/8 In, Length 50 ft., Color Clear, Wall Thickness 1/16 In